MACTION L219 GPS duální kamera

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: 2933
3 390 Kč / ks
Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Špičková kamera do auta se SONY optikou a dvěma duálními kamerami. Jedna kamera zabírá 170° stupňů široký záběr před vozidlem a druhá kamera snímá prostor za vozidlem nebo uvnitř vozidla.

Má zabudovaný systém varování kolize s předním  automobilem (FCWS) a systém varování před vybočením z jízdního pruhu (LDWS) při únavě řidiče. Detekuje a s předstihem varuje před stacionálními měřícími radary. Lze s ní snímat polohu a trasu vozidla přes modul GPS a s vaším mobilním telefonem se připojí přes vestavěnou WIFI. Aplikace je kompaktabilní s Androidem i IOS ( Iphony ). V aplikaci můžete reálně a ze záznamu sledovat pohyb vozidla.

Největší předností této dvojité kamery je nahrávání perfektně čistého obrazu ve 2K kvalitě díky optice SONY. Obě kamery se dají pootočit o 270° stupňů pro dokonalý záběr.

Na SD kartu až do velikosti 128 GB se do přístroje mohou ukládat za sebou záznamy ve smyčce (nejstarší záznamy jsou vždy přepsány novými) a vy si tak nemusíte dělat starost s promazáváním dat.

Další funkcí kamery je pořizování záznamu ve speciálním nočním režimu, kdy je video záznam čistý a krásně čitelný ( když se setmí, za deště či v tunelu ). 

Přístroj má volbu českého jazyka a samozřejmostí je český návod.

 

 Produkt  Duální DVR FHD s   detektorem  radaru a funkcí   WIFI  GPS  příprava pro modul GPS
 Model  L219  Jazyk  Český,Anglický, Německý,   Španělský, Francouzský atd.
 ČIPSET  NT96663  WIFI  APP (iOS a Android)
 Senzor přední a zadní  SONY 323   ADAS  Systém varování kolize s   předním  automobilem (FCWS) a   systém varování před vybočením   z jízdního pruhu (LDWS)
 Úhel záběru snímání  Široký úhel 170 °  Parkovací monitoring 24 hodin

 

MACTION L219 GPS duální kamera

Zpět do obchodu