Odstoupení od kupní smlouvy


Jak postupovat v případě odstoupení od smlouvy:

Objednatel zboží může odstoupit od kupní smlouvy do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží.

Do balíku přiložte i vytištěný formulář Odstoupení od smlouvy, případně přiložte jednoduchý dopis s potřebnými údaji.

Formulář ke stažení :

 

Odstoupení od kupní smlouvy

 

Vrácené zboží musí být v originálním nepoškozeném obale včetně veškerého příslušenství, nesmí jevit známky užívání a opotřebení.
V opačném případě má prodávající právo snížit hodnotu vráceného zboží jako náhradu za opotřebení (např. poškozený obal, chybějící příslušenství, škrábance, znečištěné zboží, adresa nalepená přímo na obalu apod.), případně Odstoupení od kupní smlouvy zamítnout.

 

Zboží pošlete na adresu:

Matyz.cz
Zuzana Svobodová
Nerudova 373
533 45 Čeperka

email: info@matyz.cz

 

Balík odešlete jako doporučenou zásilku. Uschovejte si potvrzení o odeslání jako důkaz o odeslání. Balík neposílejte na dobírku. Tímto způsobem nebude odeslaná zásilka přijata.

Vrácení zboží zadarmo s poskytnutím kódu pro Zásilkovnu je možné pro registrované zákazníky, kteří provedou registraci při nákupu zboží.
Kód pro bezplatné vrácení zboží naleznete po přihlášení do Vašeho účtu, na hlavní stránce eshopu, vlevo dole - v Informace pro vás se vám přihlášeným, registrovaným zákazníkům zobrazí Vratkový kód Zásilkovna pro registrované zákazníky. Případně si ho můžete vyžádat na základě sdělení čísla objednávky nebo faktury na emailu: info@matyz.cz

Zpět do obchodu