Kosmetický přístroj na obličej a tělo MATYZ Premium lift

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 3093
3 890 Kč / ks
Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

NOVINKA - Profesionální Kosmetický přístroj na obličej a tělo MATYZ Premium lift

Kosmetický přístroj určený na odstranění vrásek a unavenou pleť MATYZ Premium lift je profesionální zařízení specializované na obličej, krk a dekolt. Obsahuje 5 moderních technologií – radiofrekvence, MFIP mikroproud, EMS pulzy, fotonové světlo (modrá, červená, zelená) a vibrace. Je určený pro všechny typy pleti bez omezení a vytváří stimulaci a obnovu kolagenu a tím zvyšuje elasticidu kolagenových vláken. Následně je pokožka zpevněná a lesklá. 

POPIS JEDNOTLIVÝCH FUNKCÍ :

RF Radiofrekvence

RF ošetření působí teplem hluboko v pokožce a obnovuje kolagen a kolagenová vlákna. Aplikační hlavicí dodáte do podkožní vrstvy radiofrekvenční energii vysokým výkonem a frekvencí. Používání přístroje je naprosto snadné a intuitivní.

MFIP mikroproud

MFIP je bezpečná metoda ošetření pleti. Jedná se o pulzy elektrického proudu, které mají velice specifickou frekvenci a výkon. Mikroproud působí do vrstvy dermis pro podporu elastických vláken.

EMS pulzy

EMS pulzy mají výkon a frekvenci zvolenou tak, aby pronikly hlouběji až k obličejovým svalům. Zaměřují se přímo na strukturu svalových vláken. Elektrické pulzy přístroje MATYZ pronikají přes svrchní část pokožky přímo k obličejovým svalům. V oblasti obličeje docílíte zvýraznění kontury obličeje a zlepšení povrchu pokožky, jejího odstínu a nárůstu elasticity. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. 

LED fotonová světla

1.Červené světlo ( 630nm, do hloubky kůže 1-6mm ) - hluboká oprava a zvýšení elasticity pokožky
2. Zelené světlo ( 520 nm, do hloubky pokožky 0,5-2 mm ) - zesvětlý skvrny a zklidní pokožku
3. Modré světlo ( 470 nm do hloubky pokožky 1 mm ) - inhibuje bakterie a odstraňuje akné

VIBRACE

vibrační masáž je velmi účinná technika ošetření pleti. Zlepší krevní oběh, podporuje funkci lymfatického systému, zlepšuje odvod nečistot a škodlivin z těla a tím dosahuje zdravé pleti a lesku pokožky. Jedná se o velmi účinnou techniku ošetření pleti.

SPECIFIKACE :

  • Baterie : nabíjecí li-ion baterie
  • Nabíjení : USB kabelem  (součást balení)
  • Rozměry : 18,5×4,5×5,5cm
  • Hmotnost : 190g

 

 

Kosmetický přístroj na obličej a tělo MATYZ Premium lift

Zpět do obchodu