AOSTAR W50 UV sterilizátor a nabíječka 4v1

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (4 ks)
Kód: 2966
1 590 Kč / ks
Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

AOSTAR W50 je bezdrátová nabíječka a UV sterilizátor dezinfekční box. Multifunkční domácí sterilizační box pro inteligentní hodinky, mobil, sluchátka a drobné předměty.

Funkce 1. - Bezdrátová nabíječka 4 v 1je multifunkční nabíjecí stanice s rozhraním iPhone / Micro USB / Type-C může nabíjet mobilní zařízení kompatibilní s téměř všemi mobilními zařízeními, jako jsou iPhone, iPad, Samsung, Huawei, LG, HTC, Sony. Do čističe UV telefonů se vejde jakýkoli smartphone do velikosti 6,5 palce. Bezdrátové nabíjení může fungovat současně se sterilizačním režimem.

Funkce 2. - Sterilizátor UV světla je vybaven novou generací UV sterilizační lampy. UV dezinfekční pouzdro má silné sterilizační schopnosti a dlouhou životnost. Dokončení dezinfekce trvá 3 minuty, takže můžete snadno dezinfikovat každodenní potřeby, včetně smartphonů, hodinek a náhlavních sluchátkových souprav.

Funkce 3. - Integrované bezdrátové nabíjení. Kromě funkce UV dezinfekce má dezinfekční box také zabudovanou funkci nabíjení. Oblast bezdrátového nabíjení podporuje většinu současných běžných modelů smartphonů. Jednoduše vložte telefon do dezinfekčního boxu a dotkněte se spínače nabíjení pro zahájení bezdrátového nabíjení. Zároveň můžete nabíjet i náhlavní soupravu sluchátek, připojením na pevně vestavěný USB konektor umístěný v boxu. Hodinky Apple lze bezdrátově nabíjet, když jsou umístěny v nabíjecí oblasti.

Funkce 4. - Velký dezinfekční prostor. Do multifunkčního UV boxu se vejde jakýkoli smartphone nebo mobilní telefon do 6,5 palce (včetně největších modelů iPhone, Samsung). Navíc můžete do boxu umístit své šperky, hodinky, klíče od auta, špunty do uší. Multifunkční UV sterilizátor vám provede kompletní dezinfekci na vložených předmětech a umožní vám jejich bezpečné užívání.

Specifikace

Velikost produktu: 202 * 202 * 52 mm
Čistá hmotnost: 500 g

Materiál ABS, 1200 mAh

Osvědčení : CE, RoHS, FCC

Vstup
9V / 1,67A, 9V / 2A, 5V / 2A
Výstupní proud
10 W 7,5 W 5 W pro mobilní telefony 3 W pro chytré hodinky a sluchátka
Podpora mobilního telefonu
Telefon vyhovuje standardu bezdrátového nabíjení QI

 

AOSTAR W50 UV sterilizátor a nabíječka 4v1

Zpět do obchodu