AOSTAR V12 4G

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Kód: 3024
4 900 Kč / ks
Kategorie: Překladače řeči
Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na jakékoliv místo
Překladač řeči se špičkovým vybavením, s bezkonkurenční rychlostí na trhu, a mimořádnými funkcemi jako je real-time interaktivní překladatel řeči, překladatel vyfoceného textu s vestavěným 8 MPix fotoaparátem, funkcí přiřazení obrázku k překladu řeči, 4 druhy připojení - WIFI, HOTspot ( MIFI ), SIM datovou kartou nebo SIM Globální kartou. ( do přístroje jde vložit jakákoliv místní datová SIM karta navštívené země - obrovská výhoda oproti vestavěným SIM kartám konkurenčních přístrojů, které jsou v cizině pomalé a dlouho přenášejí signál a překlad je následně neúnosně dlouhý ).
Bez připojení k síti dokáže překládat jednosměrným překladem věty mezi 12 jazyky off/line. Při on/line připojení přeloží 109 jazyků. Jedná se o vynikajícího pomocníka pro výuku, cestování, podnikání a setkání. Pomocí inteligentní technologie rozpoznávání řeči je schopen převést záznam zvuku do textu a současně odeslat hlasový výstup. Jasnou kvalitu zvuku a skvělé potlačení šumu zajišťuje Dual MICrophone. Snadná obsluha přístroje. Jedná se o skvělý a perfektní, bezkonkurenčně velmi rychlý překladatelský asistent jazyka s minimálními odchylkami. Při koupi tohoto produktu je doprava ZDARMA !
České menu ovládání překladače !!!
 
Funkce:
1. Toto zařízení pro hlasové překlady poskytuje 109 vzájemných překladatelských jazyků a největší slovní zásobu.
2. Při technologii překladu cizí řeči v neuronové síti je odezva překladu za 0,3 sekundy s 97% přesností.
3. Překládá s připojením k internetu 109 jazyků přes čtyři možné druhy připojení - Wifi ,Hotspot ,SIM datovou kartu nebo Global datovou kartu se světovým pokrytím až 160 zemí.
4. Má dotykovou velkoplošnou obrazovku s rozsahem 4 palce (HD), hlas přenáší svou řeč do jiného jazyka v reálném čase a podporuje přehrávání jedním klepnutím. 
5. 2000 mAh polymerová baterie má pracovní dobu cca 48 hodin hodin a 200 hodin pohotovostního režimu.
6. Nadprůměrný počet překládaných jazyků systému, pravidelná aktualizace technologie cloud, pohodlné a efektivní řešení při cestování. Luxusní vzhled, vynikající materiálové zpracování.
7. 8 MPix fotoaparát - vyfotíte si text a překladač vám zobrazí přeložený text na displej a zároveň si ho můžete přehrát nahlas se správnou výslovností.

 

Specifikace:

Stav : 100% nový, novinka roku 2022
Materiál : ABS, kov
Barva : Černá
Rozměry :  131 * 57 * 12 mm 
Připojení : překladač pracuje s podporou WIFI , s mobilním připojením Hotspot ( MIFI ) , SIM datové karty, Global SIM karty
Displej : 4 "dotyková obrazovka full HD
Baterie : Lithium Battery of Electricity 503759
Kapacita : 2000 mah
Pohotovostní režim : cca 200 hodin
Pracovní doba :cca 48 hodin
WIFI
Bluetooth
 
Překládá řeči :
127 jazyků: čínština (zjednodušená), kantonština, čínština (tradiční), thajsky, angličtina (Spojené státy), angličtina (Filipíny), angličtina (Irsko), angličtina (Austrálie) , Francouzština (francouzština), ruština, finština, španělština (mezinárodní), řečtina, arabština (Spojené arabské emiráty), němčina, dánština, (Nizozemsko), norština (Blog Mel), norština (Nynorsk)), kambodža (Khmer), italština, indonéština, maďarština, hindština, malajština , arabština (Saúdská Arábie), arabština (Kuvajt), španělština (mexická), arabština (Mubarak), Nepál, izraelsky (v hebrejštině), bengál, urdština, bulharština, angličtina (Jižní Afrika), čeština, slovenština atd............
Hmotnost :  108 g
 
Balíček obsahuje:
1 * hlasový překladač AOSTAR V12 4G
1 * nabíjecí kabel s USB koncovkou
1 * propojovací kabel do počítače s USB 
1 * anglický a český  manuál

 

AOSTAR V12 4G

Zpět do obchodu